OFİS TAŞIMACILIĞI
OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

 

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire gibi taşınabilir tüm eşyalarınızı uygun ambalaj ve paketleme yaptıktan sonra taşıma personelimiz tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde taşıyoruz.

 

Taşıma aracı olarak kullandığımız kamyon ve kamyonet araçlarımızın  içlerinde kırılma devrilme riski taşıyan eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için ayrılmış özel korunaklı bölgeler bulunmaktadır.

 

Alanında yıllardır uzman ekiplerimiz ile profesyonel olarak taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.

 

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.


Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun asansör ile eşya taşımacılığı sayesinde hiç bir zarar görmeden indirilip taşınmaktadır.

 

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız mobilyacı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

 

Her nerede olursanız olun şehirler arası taşımacılık ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014